top of page

DALŠÍ MOŽNOSTI

Rugby, Formula 1, ATP Finals, Golf, Motorsport, Cricket, dostihy, koncerty, výstavy a další. Pokud jste si nevybrali nic z Premier a League nezaujal Vás ani Wimbledon, vyberte si něco z výšě uvedeného.

Rugby je čím dál tím populárnějším kolektivním sportem a vybrané akce se pro Vaše klietny mohou stát nezapomenutelným zážitkem. Jako sport se poprvé rozšířil během 19. století v Anglii. Jako hlavní zmíníme události RBS Six Nations a Home Nation's Autumn Internationals. Nejznámějším stadionem je jiholondýnský Twickenham, který má kapacitu 85 000 diváků.

Velká cena Velké Británie, v originále British Grand Prix se poprvé jela v roce 1926 a je spojená se světoznámým okruhem Silverstone. Z Londýna je to autem necelé 2 hodiny směrem na severozápad.

Posledních několik let hostí londýnská The O2 Aréna tenisové ATP Finals, kde se tradične v listopadu utkává 8 žebříčkově nejlépe postavených tenistů. Hlavním tahákem jsou dvouhry, které jsou doplněné o zápasy 8 nejlepších párů hrajících čtyřhru. Letos se bude konat v termínu 12.-19.listopadu 2017.

Dále Vás mohou akce spojené se sporty jako Golf, Cricket, Motorsport, Horse Racing a nebo něco z kultury...výstavy, koncerty. Pokud jste gurmáni, nemůžete si vybrat lepší místo s takovou rozmanitostí vynikajících restaurací a barů.

bottom of page