top of page

PREMIER LEAGUE

Premier League je mnohými považována za nejatraktivnější fotbalovou soutěž světa. Pozvěte svého obchodního partnera na nějaký zápas světoznámého fotbalového klubu a spojte to s prohlídku historií a rozmanitostí Londýna.

Vstupenky na Chelsea  a Arsenal jsou jedny z nejpoptávanějších z celé Premier League. V Londýně jsou k vidění ještě domácí zápasy týmů West Ham United, Tottenham Hotspur a Crystal Palace.

Koupě lístku na domácí zápasy Chelsea FC a Arsenalu FC je třeba plánovat  minimálně 2 měsíce před termínem utkání. Nejžádanější jsou zápasy proti týmům z tzv. kategorie "A", do které patří Manchester United, Manchester City, Tottehnham Hotspur a Liverpool.

V nabídce jsou i zápasy FA Cupu, UEFA či Champions League.

Velice rádi zajistíme služby, které budou odpovídat Vaší představě. V nabídce jsou různé cenové skupiny samotných lístků, balíčků včetně ubytování, firemní VIP boxy, VIP lístky atd.

Výhodou výběru zápasu, který se hraje na některém z Londýnských fotbalových stadionů je široká nabídka pravidelných letů, ubytování, restaurací, kultury a dalšího doplňkového programu.

bottom of page