top of page

WIMBLEDON

Wimbledon je nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj na světě a je součástí nejvyšší kategorie 4 turnajů zvaných Grand Slam.

Prvník ročník tohoto turnaje hraného na travnatých kurtech All England Clubu se uskutečnil v roce 1877.

Je proslavený hrdostí na svá pravidla a tradice, které dodnes tenisový svět respektuje. Pro Wimbledon je typické, že všichni tenisté nastupují v kompletně bílém sportovním oblečení a převlékají se v původních dřevěných šatnách. 

Jedná se o jednu ze společensky nejvíce uznávaných sportovních akcí a neodmyslitelně k Wimbledonu patří jahody se šlehačkou, šampaňské a proměnlivé jihoanglické počasí.

Areál All England Clubu nabízí dva zastřešené kurty a to centrální a od roku 2019 byla dokončena instalace střechy i na kurtu č.1.

Patronaci nad turnajem drží anglická královská rodina v čele s královnou Alžbětou II..

Lístky na Wimbledon jsou každoročně v hledáčku fanoušků tenisu z celého světa, z toho důvodu je nutné akci plánovat s předstihem několika týdnů, lépe měsíců.

Velice rádi zajistíme služby, které budou odpovídat Vaší představě. V oficiální nabídce jsou různé cenové skupiny balíčků na centrální kurt, kurt č.1 a kurt č.2. v kombinaci s ubytováním úrovně 3-5*, exkluzivním menu od špičkových kuchařů, vstupem do Wimbledon Experience Clubu a další.

Vstupenky na Wimbledon 2020 jsou k dispozici na termín 29.6.-12.7.2020.

Vzhledem k velké popularitě tohoto tenisového turnaje se kapacity vyprodávají velice rychle a každý týden se snižuje pravděpodobnost dostupnosti Vámi zvoleného hracího dne.

Obecně platí, že se nejdříve vyprodávají nejlevnější varianty a zůstavají k dispozici pouze varianty na čtvrtfinále, semifinále a finále.

Pokud máte o některý termín zájem, napište nám a mi obratem ověříme dostupnost.

bottom of page